18 lat na czele sztabu WOŚP

Date:

– Pani Tereso w imieniu Rady Miasta, Burmistrza, a przede wszystkim mieszkańców chcemy podziękować za lata pracy społecznej, wysiłku i zaangażowania oraz serca jakie pani wkłada w swoje działania na rzecz nas wszystkich – mówił przewodniczący RM Jarosławia Szczepan Łąka na ostatniej sesji odbytej w poniedziałek, 27 marca zwracając się do Teresy Krasnowskiej ustępującej z funkcji szefa 213 sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Przewodniczący zaznaczył, że pod skrzydłami T. Krasnowskiej jarosławski sztab WOŚP zebrał ponad 1,4 mln zł, a jarosławskie placówki służby zdrowia otrzymały sprzęt o wartości prawie 1,8 mln zł. Mówił o programach, których beneficjentami są mieszkańcy miasta i powiatu. Przypomniał też o wieloletniej działalności społecznej byłej szefowej sztabu, jej pracy pedagogicznej oraz kierowaniu Jarosławskiemu Stowarzyszeniu Oświaty i Promocji Zdrowia.

T. Krasnowska dziękując za kierowane do niej słowa wyraziła nadzieję, że wszyscy wspierający do tej pory sztab 213 będą z równą mocą wspierać jego działania pod wodzą Radosława Baja, nowego szefa sztabu WOŚP. Zapewniła, że z Wielką Orkiestrą się nie rozstaje i nadal będzie w niej działać. Zapewniała, że jarosławski szpital jak najszybciej otrzyma, to o co w tym roku się stara, bo już trwają przetargi na nowy sprzęt z pieniędzy orkiestry. Dziękowała za tegoroczne wpłaty, zaznaczając że były rekordowe i udało się osiągnąć ponad 170 tys. zł. – Gdzie zapukałam wszędzie było wsparcie i empatia – mówiła.

erka

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...