33-latek zatruł się czadem?

Date:

CIEPLICE: Sieniawscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

 

Do zdarzenia doszło 17 grudnia. Po godz. 23. dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał informację, o prawdopodobnym zatruciu czadem na terenie jednej z posesji w Cieplicach. Nieprzytomnego 33-latka, leżącego w budynku gospodarczym, znalazła żona. Kobieta wyciągnęła go na zewnątrz budynku, gdzie rozpoczęła reanimację, którą prowadziła do przyjazdu ratowników medycznych. Nadal nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do leżajskiego szpitala. Niestety, mimo starań lekarzy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Po przeprowadzonych przez strażaków badaniach okazało się, że poziom stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach znacznie przekraczał dopuszczalną normę. Policjanci wstępnie ustalili, że 33-latek zatruł się tlenkiem węgla w trakcie wykonywania prac w niewentylowanym pomieszczeniu gospodarczym. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.

 

Zmarły osierocił trójkę dzieci. Rodzina była w trakcie wykańczania domu, do którego miała się wkrótce wprowadzić. Przyjaciele rodziny, by ją wesprzeć, założyli zrzutkę pod adresem: https://zrzutka.pl/rhy7kw

 

DP/KPP Przeworsk

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...