Andzia i jej ekipa bawiła najmłodszych

Date:

W minionym tygodniu w Sieniawie i Dobrej odbywał się Dobroczynny Festiwal Radości. Fantastyczny program klauna Andzi i jej przyjaciół nie pozwolił na nudę.

– Poznaliśmy piękne królestwo królowej Andzi i jej wiernego Dziczka, smażyliśmy jajecznicę z 53 smoczych jaj, dotarliśmy pociągiem do tunelu, którego przejście było kluczem do mianowania na księżniczkę i księcia, sadziliśmy kwiaty w królewskich ogrodach, ba! nawet w końcu znaleźliśmy i ujarzmiliśmy smoka, a nie było to łatwe zadanie. Andziu, Dziczku! To, co dziś zrobiliście dla naszych dzieciaków, było mega piękne! – dziękują przedstawiciele Miasta i Gminy Sieniawa na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dobroczynny Festiwal Radości miał miejsce w czwartek, 8 września. W programie znalazły się zabawy z konkursami, bańki mydlane, gry planszowe oraz dmuchany zamek. Obecność Andzi i jej ekipy związanej z Fundacją ESPA była podziękowaniem za piękną pomoc niesioną przez samorząd Miasta i Gminy Sieniawa oraz mieszkańców uchodźcom z Ukrainy po wybuchu wojny.

Opr. EK, fot. UMiG Sieniawa

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...