Był ciągłym nowatorem

Date:

W poniedziałek dotarła do nas informacja o śmierci Lucjana Skobyłko, zastępcy dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Ceniony nauczyciel, wychowawca wielu pokoleń młodzieży oraz prekursora licznych edukacyjnych projektów. Odszedł w wieku 57 lat.

 

– Był bardzo doświadczonym i wyjątkowo oddanym szkole pedagogiem. Osobą pełną innowacji, o nowatorskim myśleniu i dbającą o rozwój szkoły. Straciliśmy wielki potencjał – mówi Adam Tomaszewski, dyrektor ZSTiO podkreślając, że śmierć zabrała nauczyciela, który wprowadził szkołę w technologie informatyczne i internetowe.

Lucjan Skobyłko urodził się w 1963 r. W 1990 r. rozpoczął pracę w szkole, a od 2000 pełnił obowiązki wicedyrektora ZSTiO. Był uznanym i wielokrotnie docenianym pedagogiem. Został odznaczony m.in. Brązowym Krzyżem Zasługi, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę i Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Agnieszka Sosna wraz z zespołem redakcyjnym Gazety Jarosławskiej składa Rodzinie, Bliskim, społeczności Szkoły oraz Przyjaciołom i Znajomym Zmarłego wyrazy współczucia oraz duchowego wsparcia.

erka

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...