Co dalej z Pastewnikiem?

Date:

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz odniósł się do sytuacji związanej z Zajazdem Pastewnik. Wkrótce ma zostać ogłoszony przetarg na nowego dzierżawcę obiektu.

 

Burmistrz Leszek Kisiel składając sprawozdanie z działalności międzysesyjnej poinformował, że w trybie natychmiastowym została wypowiedziana umowa dzierżawy z dotychczasowym najemcą Zajazdu Pastewnik. Obecnie trwa rozliczanie i przejmowanie obiektu, a na dniach ma zostać ogłoszone postępowanie przetargowe nowej dzierżawy.

Przypomnijmy, że o Pastewniku głośniej zrobiło się dwa miesiące temu, gdy w mediach społecznościowych pojawiły się zaniepokojone głosy osób, które kilka miesięcy wcześniej

podpisały umowy na organizację na terenie obiektu imprez okolicznościowych, głównie komunii, a w ostatnim czasie, jak twierdziły, straciły kontakt telefoniczny z dzierżawcami. Ostatecznie, zaplanowane imprezy odbyły się w przewidzianych terminach, nikt z usługobiorców nie został na lodzie. Zmiana dzierżawcy jednak stała się faktem. Burmistrz dość oszczędnie przyznał, że każdy ocenę tego dzierżawcy powinien mieć w sobie, sytuacja jest więc jasna i nie wymaga szerszego tłumaczenia.

DP

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...