Cream otrzymał Nagrodę Publiczności

Date:

Krzysztof Kupczakiewicz znany także jako Cream uplasował się na 2 pozycji w kategorii: Nagrody Publiczności DJ/DJ-ka/Live Act Roku Polska 2022, w corocznej edycji Polish Electronic Music Awards „MUNOLUDY 2022” czyli Nagrody Polskiej Sceny Klubowej. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana w naszym kraju dla artystów sceny klubowej.

 

Munoludy to największy plebiscyt dedykowany muzyce elektronicznej, scenie klubowej i festiwalom. Ostatnia edycja plebiscytu podzielona była na dwie części. Jedna z nich dotyczyła właśnie przyznania Nagrody Publiczności, w której na podium stanął związany również z Jarosławiem – Krzysztof Kupczakiewicz. Wyróżnienie jest tym większe, że w kategorii tej rywalizowało 1023 didżejów i didżejki z całej Polski.

– Krzysztof Kupczakiweicz robi karierę z dala od rozgłosu – ten rozgłos zdobywa sama muzyka jego autorstwa, która wybrzmiewa od Argentyny po Sri Lankę. Czołowa postać polskiej sceny progressive house nie spoczywa na laurach – nieustanne gra, produkuje i wydaje. Cream ma mnóstwo pomysłów na siebie i niezmiennie dostarcza powodów, by być na bieżąco z jego kolejnymi krokami w swojej karierze, która znajduje się na kolejnej fali, o czym mamy nadzieję przekonamy się niebawem – czytamy na stronie internetowej: www.muno.pl, gdzie zamieszczone zostały wyniki plebiscytu.

Cream czyli K. Kupczakiewicz urodził się w Krakowie, ale przez lata związany był też z Jarosławiem. Muzyczną fascynację zaszczepił w nim jego ojciec, który od najmłodszych lat wpajał mu muzykę The Beatels. Dorastając odkrywał muzykę elektroniczną (Kitaro, Kraftwerk, Jean Michel Jarre), która w dużym stopniu ukształtowała go muzycznie. Jarosławianie mogą go kojarzyć z klubów takich jak Marashino czy Reno.

 

EK

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...