Czy zdążą z obwodnicą?

Date:

Budowa obwodnicy Przeworska to ważny temat dla mieszkańców miasta. Niektórzy z nich zastanawiają się, czy inwestycja zostanie oddana w terminie, bo jak na razie nie widzą, jakichkolwiek postępów w tej sprawie.

 

Przypomnijmy, że termin zakończenia inwestycji planowany jest na koniec września 2022 roku. Czy rzeczywiście nic się z nią nie dzieje? Jak informuje Aldona Gujda, specjalista ds. informacji publicznej Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, obecnie

trwa procedura weryfikacji ofert złożonych w postępowaniu przetargowym, a kolejnym etapem będzie zawarcie umowy na realizację zadania z wybranym Wykonawcą.

23 grudnia 2020 r. miało miejsce otwarcie ofert do przetargu pn. „Budowa/ przebudowa drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin-Przeworsk-Grabownica Starzeńska na odcinku od DK 4 do miasta Kańczuga” etap I. Etap ten obejmuje swoim zakresem budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 835 od miejscowości Gwizdaj do Przeworska oraz przebudowę drogi na odcinku Przeworsk-Urzejowice – wyjaśnia Aldona Gujda, specjalista ds. informacji publicznej Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

 

DP

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...