Dachowała ciężarówka

Date:

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca ciężarówki, który chcąc uniknąć zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka drugą ciężarówką, stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do przydrożnego rowu.

 

Policjanci z posterunku w Wiązownicy, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek, 17 września przed godz. 11, na drodze wojewódzkiej w Manasterzu.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący scanią z naczepą, 31-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, w celu uniknięcia czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym, zjechał na pobocze drogi, gdzie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

Kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał się i odjechał z miejsca wypadku. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca ciężarowej scani. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Badanie wykazało, że 31-latek był trzeźwy.

W skutek wypadku droga W867 w Mołodyczu, była zablokowana.

EK/KPP, fot. OSP KSRG Sieniawa

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...