Dane osobowe w śmieciach

Date:

W okolicy węzła autostradowego Jarosław Wschód w lesie przy drodze biegnącej wzdłuż A4 okoliczny mieszkaniec znalazł górę śmieci, wśród których można znaleźć też dokumenty z adresem i nazwiskiem, co powinno pomóc w dotarciu do właściciela bałaganu.

 

Czytelnik, który nas o tym zawiadomił zauważa, że ktoś zrobił sobie w tym miejscu wysypisko.

Wszystko tu można znaleźć: można i zjeść i się ubrać – mówi mężczyzna opisując, że wśród rzeczy są zarówno ubrania, jak i pozostałości zastawy stołowej, pościel czy rozbita muszla klozetowa. Pomiędzy śmieciami leżało też mnóstwo zeszytów, książek i papierów, m.in. wypisy ze szpitala sprzed kilku lat. Bez problemu można odczytać z nich nazwiska, numery telefonów czy adresy. Dokumenty i zeszyty z danymi, mężczyzna który je znalazł, zabrał do swojego domu i przywiózł na spotkanie z nami.

Jak mówi, nie chciał by ktoś je zabrał, a uważa że ten kto to zrobił, powinien za to odpowiedzieć. Być może ktoś robił porządki w swoim domu, ale w żadnym wypadku nie usprawiedliwia to faktu pozbycia się niepotrzebnych rzeczy w lesie, do tego w tak bezmyślny sposób.

DP

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...