Dwa medale Sokoła

Date:

KICKBOXING: Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa do sportowej rywalizacji wrócili zawodnicy sportów walki. Reprezentanci KSW Sokół Jarosław wzięli udział w mistrzostwach Polski kadetów starszych w kickboxingu w formule LightContact, które odbywały się w Krynicy i przywieźli stamtąd dwa medale.

 

W zawodach uczestniczyło 184 kickbokserów, a rywalizacja toczyła się na dwóch matach. Z naszego klubu walczyli Igor Bronowski (kat. Wag. -57kg) oraz Kacper Szymczakiewicz (kat. Wag -47kg).

– Igor w pierwszej walce pokonał przez przewagę techniczną rywala z Łodzi, natomiast drugą walkę rozegrał na swoją korzyć 3:0. Niestety ze względu na kontuzję zmuszeni zostaliśmy do zakończenia rywalizacji z brązowym medalem. Kacper z kolei, w pierwszej walce pokonał jednogłośnie na punkty przeciwnika z ŁKS Boks Łódź i przeszedł do strefy medalowej. W drugiej walce spotkał się z zawodnikiem z Oborowa. Od początku dominował, ale walka została przerwana z powodu kontuzji – mówi Jacek Bronowski, trener KSW Sokół.

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...