Fontanny zagrały

Date:

Na uruchomienie fontann przed jarosławskim Ratuszem czekało wielu mieszkańców. O zainteresowaniu świadczyły komentarze i pytania pojawiające się na forach internetowych oraz kierowane bezpośrednio do Redakcji Gazety Jarosławskiej. Próby były prowadzone już na początku października, a w ostatni piątek fontanny ruszyły pełną parą, by o godz. 18 dać pełen pokaz z efektami świetlnymi i podkładem muzycznym. Drugi był o godz. 20.

Kolejne pokazy były w sobotę i w niedzielę. Dla tych, którzy nie mogli zobaczyć fontannowego seansu przed rozpoczęciem zimy mamy dobrą informację. Jarosławskie fontanny mają zagrać i zaświecić 11 listopada po oficjalnych uroczystościach związanych ze Świętem Niepodległości. Start planowany jest około godz. 18.

W Urzędzie Miasta dowiedzieliśmy się, że jeszcze nie ustalono dokładnego harmonogramu działania fontann. Można się spodziewać, że w sezonie letnim będą pluskać wodą, a podświetlenie będzie uruchamiane wieczorem. Natomiast seanse z muzyką będą tylko w określonych porach.

erka

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...