Gowin po raz kolejny gościł w Jarosławiu

Date:

Jarosław jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez Jarosława Gowina. Już jako wicepremier, a także minister edukacji i szkolnictwa wyższego odwiedzał nasz region wielokrotnie.

Jednym z powodów tak częstych wizyt jest działalność partii założonej przez Gowina w naszym regionie. Tym razem były wicepremier poprowadził spotkanie w restauracji ADM dla działaczy i sympatyków struktur Porozumienia. Mówił o zbliżających się wyborach prezydenckich. Odniósł się również do bieżących wydarzeń politycznych oraz zapewnił, że Jarosław może na niego liczyć.

Ostatnie miesiące, a szczególnie tygodnie to bardzo burzliwy czas w polskiej polityce, a także to czas prawdziwej próby dla naszej organizacji, który to jestem przekonany, że przeszliśmy zwycięsko – mówił prezes okręgu jarosławskiego Porozumienia Tomasz Legeny. – Cały czas rozwijamy struktury. Porozumienie jest stosunkowo młodą partią, której bliskie są szczególnie kwestie gospodarcze i szeroko pojęta przedsiębiorczość. Gromadzimy wokół siebie ludzi, którzy podzielają te wartości. Jarosław Gowin jako minister nauki i szkolnictwa wyższego zawsze wspierał jarosławską PWSTE. Teraz w dalszym ciągu możemy liczyć na jego wsparcie także ma innych płaszczyznach działalności – komentował jarosławski przedstawiciel partii.

SN

 

Czytaj w papierowym wydaniu

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...