I „łup w słup”

Date:

Bezmyślność i głupota – tak mieszkańcy Jarosławia komentowali pozostawienie słupów oświetleniowych na ul. Zwierzynieckiej, pośrodku powstającego tam chodnika. Na szczęście sytuacja wyjaśniła się, a lampy zostały przestawione.

 

– Cieszymy się, że chodnik powstaje. Już nie będziemy musieli uciekać do rowu przed rozpędzonymi samochodami. Niemniej jednak niepokoi nas, że pośrodku chodnika pozostawione zostały latarnie uliczne. Nadal problemy z przejściem będą miały kobiety z wózkami dziecięcymi oraz osoby niepełnosprawne – informowali Czytelnicy.

Zdjęcie stojących pośrodku chodnika latarni ulicznych trafiło również do sieci, gdzie stało się przedmiotem drwin. Internauci zastanawiali się, dlaczego nikt nie pomyślał o przesunięciu lamp. Zapytanie w tej sprawie skierowaliśmy do Powiatowego Zarządu Dróg.

– W trakcie trwania prac przy budowie chodnika zaszła konieczność przestawienia dwóch lamp ulicznych, których wykonawca chodnika, nieposiadający uprawnień elektrycznych nie mógł przestawić – wyjaśnił Robert Dąbrowski, p.o. dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Jarosławiu. – Lampy zostały przestawione w dniu 18 czerwca przez firmę specjalistyczną posiadającą uprawnienia do prac elektrycznych – poinformował R. Dąbrowski.

 

EK, Fot. Czytelnik.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...