Igrzyska Młodzieży

Date:

W drugim dniu zmagań lekkoatletycznych w Pruchniku rywalizacja toczyła się w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

 

W zawodach wzięło udział 158 zawodniczek i zawodników. W trakcie imprezy padały rekordy szkoły, poprawiano też indywidualne osiągnięcia. Organizatorami zawodów byli: Marcin Szeliga i Waldemar Wańkowicz.

 

Dziewczęta:

Sztafeta 4×100 m:

  1. SP 5 Jarosław (R. Motyka, N. Szczepanik, A. Szczerek, N. Włoch)
  2. SP 1 Pruchnik (J. Madejowska, W. Mazur, I. Stańko, O. Malec)
  3. SP Rozbórz Długi

Bieg na 100 m:

  1. Szczepanik Nikola – SP 5 Jarosław
  2. Kocur Justyna – SP Wietlin
  3. Mazur Wiktoria – SP 1 Pruchnik

Bieg na 300 m:

  1. Pakuła Martyna – SP 1 Pruchnik
  2. Podolak Maja – SP 1 Pruchnik
  3. Ćwik Martyna – SP Laszki

Bieg na 600 m;

  1. Kołodziej Milena – SP Pełkinie
  2. Zając Weronika – SP 1 Pruchnik
  3. Żak Martyna – SP 5 Jarosław

 

Skok wzwyż:

  1. Malec Oliwia – SP 1 Pruchnik
  2. Czerniakowska Marcelina – SP Pełkinie
  3. Jędruch Weronika – SP Makowisko

Skok w dal:

  1. Wojnar Patrycja – SP Wierzbna
  2. Motyka Roksana – SP 5 Jarosław
  3. Gujda Anna – SP Wierzbna

Pchnięcie kulą:

  1. Cicirko Emilia – SP Rozbórz Długi
  2. Sieńko Gabriela – SP Jodłówka
  3. Chrapek Gabriela – SP 1 Pruchnik

Rzut oszczepem:

  1. Szczerek Amelia – SP 5 Jarosław
  2. Szawarniak Aleksandra – SP Rozbórz Długi
  3. Wilk Amelia – SP Jodłówka

Chłopcy:

Sztafeta 4×100 m:

  1. SP 1 Pruchnik (D. Jarosz, A. Bogonos, M. Pięciorek, A. Drapała)
  2. SP 2 Jarosław
  3. SP 5 Jarosław

Bieg na 300 m:

  1. Kociołek Oskar – SP 2 Jarosław
  2. Szpyrka Piotr – SP 5 Jarosław
  3. Guźda Patryk – SP 1 Pruchnik

Bieg na 1000 m:

  1. Niemiec Krzysztof – SP Szówsko
  2. Kowal Wietlin – SP Wietlin
  3. Bury Daniel – SP 1 Pruchnik

Skok wzwyż:

  1. Ratuszniak Daniel – SP 5 Jarosław
  2. Szewc Karol – SP Rozbórz Długi
  3. Danyło Daniel – SP Wietlin

Skok w dal:

  1. Bogonos Adrian – SP 1 Pruchnik
  2. Madejowski Jakub – SP Kramarzówka
  3. Kulesza Szymon – SP 2 Jarosław

Pchnięcie kulą:

  1. Baran Michał – SP 1 Pruchnik
  2. Wieliczko Karol – SP Miękisz Stary
  3. Strach Jakub – SP Wierzbna

Rzut dyskiem:

  1. Żyła Jonathan – SP 5 Jarosław
  2. Drąg Norbert – SP 5 Jarosław
  3. Kostkowicz Hubert – SP Rozbórz Długi

Rzut oszczepem:

  1. Jackowski Damian – SP Wietlin
  2. Znamieńczyków Krzysztof – SP 1 Pruchnik
  3. Blajer Damian – SP Rozbórz Długi
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...