Jarosławskie CITK wyróżnione

Date:

Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu znalazło się w gronie najlepszych Centrów Informacji Turystycznej w Polsce.

 

Centrum Informacji Turystyczno-Kulturalnej w Jarosławiu prowadzone przez Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu po raz kolejny wzięło udział w e-konkursie na „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce” organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych i wyspecjalizowanych podmiotów z zakresu informacji turystycznej. W tegorocznej edycji konkursu rywalizowało blisko 50 podmiotów z całej Polski. Spośród 13 laureatów w 4 kategoriach, jarosławskie CITK zajęło trzecie miejsce. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 24 listopada w Nadarzynie podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych. Statuetkę odbierał Tomasz Wywrót, dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

CIKT od lat szczyci się najwyższym – czterogwiazdkowym – certyfikatem Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Jakość świadczonych usług doceniana jest zarówno przez turystów, jak i organizacje turystyczne.

 

Opr. EK, fot. org.

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...