Kobiety kobietom

Date:

W środę, 8 marca w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyła się II edycja happeningu „Kobiety Kobietom”, który został zadedykowany kobietom z Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Jarosławskiego.

 

Do akcji przyłączyli się również panowie m.in. starosta Stanisław Kłopot, wicestarosta Mariusz Trojak, Marian Fedor, przewodniczący Rady Powiatu, pracownicy starostwa oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych, m.in. z Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych, Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego czy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.

Podczas akcji udało się zebrać artykuły higieny osobistej, słodkości, kawę oraz herbatę, które trafią do pań z Domów Pomocy Społecznej.

– Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie. Okazaliście Państwo serce, empatię i zaangażowanie. Mam nadzieję, że te symboliczne prezenty wywołają uśmiech na twarzach podopiecznych naszych DPS-ów – mówi starosta S. Kłopot.

Opr. EK

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...