Kolejny tydzień głosowania!

Date:

Trwa nasz sportowy plebiscyt. Wraz z Urzędem Miasta Jarosławia oraz MOSiR w Jarosławiu przygotowaliśmy głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera miasta Jarosławia za 2021 rok.

Piłka nożna, siatkówka, futsal, piłka ręczna, tenis stołowy, łucznictwo, sporty walki, pływanie, wędkarstwo, bieg na orientację, – to dyscypliny, które reprezentują sportowcy
i trenerzy trwającego XXXII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca
i Trenera Miasta Jarosławia za 2021 rok. Przypominamy, że w tegorocznej edycji głosowanie odbywa się online oraz poprzez kupony Gazety Jarosławskiej. Na swoich faworytów można głosować do 31 stycznia br. Wśród nominowanych do nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia znajduje się 9 sportowców – seniorów (powyżej 16 lat), 9 sportowców – młodzieżowców (do 16 lat) oraz 9 trenerów. Na swoich faworytów można głosować do 31stycznia 2022 r.

 

Jak zagłosować?

Kliknij w link miastojaroslaw.pl/plebiscyt/ lub kup Gazetę Jarosławską i wypełnij kupon

Z jednego komputera można oddać tylko jeden głos na wybranego sportowca i trenera. Warunkiem zaliczenia głosu będzie podanie prawidłowego adresu e-mail i kliknięcie w link aktywujący. Po oddaniu głosu na podany przez głosującego adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem zatwierdzającym głos.

Organizatorzy: Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Redakcja Gazety Jarosławskiej. Inicjatorem, odbywającego się od 1990 roku plebiscytu, jest p. Marek Piotrowski, emerytowany pracownik Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta.

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...