Kręcą „bączki” na parkingu. Ludzie nie mogą spać

Date:

Duży parking przed jednym ze sklepów przy ul. Przemysłowej stał się rajem dla „kręcących bączki”. Często zbiera się tam młodzież, która zakłóca ciszę nocną. Czytelnicy skarżą się, że nie mogą spać.

 

– Te rajdy odbywają się o godzinie 23, czasem o 23:15 i trwają przez dłuższy czas. Słychać piski opon i nie tylko. Chwilami jest to nie do wytrzymania. Ileż można tego wysłuchiwać – żali się pani Ewelina, mieszkanka Jarosławia.

Czytelniczka zwraca uwagę, że szczególnie dokuczliwe jest to w lecie, kiedy okna są uchylone. Nadmienia, że proceder ten trwa od lat.

– Ciekawa jestem, czy któraś z tych osób została kiedykolwiek ukarana mandatem. Policjanci powinni coś z tym zrobić. Ludzie mają już tego dość – mówi.

W sprawie opisanej przez naszą Czytelniczkę skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu. Okazało się, że policjanci co jakiś czas otrzymują tego typu zgłoszenia.

– Od początku tego roku otrzymaliśmy 4 takie zgłoszenia. Ostatnie miało miejsce początkiem marca – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu. Niestety najczęściej wygląda to tak, że zanim patrol dotrze na miejsce, osoby zakłócające ciszę nocną zdążą odjechać z miejsca.

 

EK

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...