Małżeństwa na medal

Date:

Szesnaście par z terenu miasta i gminy Jarosław, jedenaście par z terenu miasta i gminy Kańczuga oraz dwie pary z gminy Przeworsk odebrało w ubiegłym tygodniu Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W Jarosławiu w uroczystości wręczenia medali wzięło udział 16 par: Augustyna i Stanisław Lechończak, Konstancja i Józef Mazinowić, Krystyna i Józef Stęchły, Zdzisława i Lesław Tymoczek, Halina i Zdzisław Węgrzynowski, Krystyna i Jan Domka, Maria i Szymon Dworak, Maria i Kazimierz Fornas, Janina i Zbigniew Iwasieczko, Maria i Wojciech Kruczyński, Marta i Ryszard Łubyk, Stanisława i Wilhelm Rokoszyński, Józefa i Andrzej Sikora, Janina i Aleksander Sobala, Maria i Tadeusz Sowa, Helena i Zbigniew Wołoszyn.

Medale wręczył burmistrz Waldemar Paluch. W uroczystości uczestniczyła również Elżbieta Grunt, wójt gminy Jarosław oraz Ewa Rokoszyńska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Gmina Przeworsk:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Przeworsku medale odebrały dwie pary: Stefania i Władysław Dyrda, którzy obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego oraz Weronika i Leon Malec, którzy świętowali 50 wspólnie spędzonych lat. Obydwie pary pochodzą z Ujeznej.

Najlepsze życzenia na ręce dostojnych jubilatów złożył oraz medale wręczył Daniel Krawiec, wójt gminy Przeworsk. Uroczystości przewodniczył Bogusław Duliban, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Miasto i gmina Kańczuga

W Ośrodku Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły następujące pary: Ewa i Janusz Bachnacki, Maria i Bronisław Bar, Danuta i Bronisław Czepiel, Teresa i Władysław Fujarowicz, Leokadia i Eugeniusz Głąb, Anna i Henryk Kamycki, Maria i Andrzej Klepacz, Krystyna i Ferdynand Kos, Zofia i Jan Kozioł, Józefa i Władysław Krowicki, Teresa i Adam Krzan, Maria i Tadeusz Kurzawa, Józefa i Tadeusz Perec, Teresa i Henryk Pilch, Zofia i Jan Południak, Krystyna i Jan Rędzio, Irena i Jan Rymarz, Janina i Andrzej Sobczak, Krystyna i Józef Sowa, Eugenia i Edward Wołoszyn, Józefa i Adam Wójcik, Danuta i Zygmunt Wrona, Zofia i Marian Wywrot, Leokadia i Bolesław Zięba.

Życzenia dostojnym jubilatom złożyli: Andrzej Żygadło, burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga, Teresa Argasińska, sekretarz oraz Alicja Głowacz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

EK, fot. org.

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...