Mikołajki w czasie pandemii

Date:

PRZEWORSK: Działacze Stowarzyszenia Patriotycznego „Miłość & Honor Lokalny Patriotyzm” rozpoczęli internetową zrzutkę na tegoroczną akcję mikołajkową pn. „Honorowy Mikołaj dla Dzieciaków 2020”.

 

Patriotyczna młodzież z Przeworska zaangażowana jest w mikołajkową pomoc od 2014 r., kiedy działała pod szyldem „Przeworskich patriotów”. Od 2018 r. zmieniając swoją strukturę, działa jako Stowarzyszenie Patriotyczne „MH&LP” łącząc w danym projekcie patriotów z różnych części województwa podkarpackiego.

W tegorocznej edycji mikołajkowej akcji na cel zbiórki wyznaczono domy dziecka w Przeworsku, Rakszawie i Rzeszowie – placówki, które w ubiegłych latach już wspierali. W tym roku po raz pierwszy doszło do nich jeszcze miasto Jarosław. Jak informują organizatorzy, ze względów na sytuację epidemiologiczną, zostali zmuszeni do zbiórki wyłącznie przez portal zrzutka.pl, która potrwa do 4 grudnia. Zrzutka tworzona jest pod linkiem: https://zrzutka.pl/3yapgs. Za uzbierane datki członkowie patriotycznej organizacji oraz wolontariusze z Jarosławia i Rzeszowa kupią słodycze, gry planszowe oraz zabawki dla najmłodszych. Wszyscy zainteresowani wolontariatem w/w akcji mogą skontaktować się z koordynatorem: www.facebook.com/MHdzialalnosc

Opr. DP, fot. org.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...