Niespodziewana porażka

Date:

SIATKÓWKA – I LIGA KOBIET: Jarosławianki przegrały niespodziewanie na własnym boisku z drużyną Nike Węgrów. Rywalki już w dwóch pierwszych partiach pokazały, że nie przyjechały na wycieczkę.

 

SAN-Pajda Jarosław – Nike Węgrów 1:3
(20:25, 22:25, 25:19, 20:25)

SAN-Pajda: Krysztofiak, Zięba, Saj, Szmajduch, Papszun, Dąbrowska, Machowska (libero) oraz Andrzejewska
Nike: Ryglewicz, Michałek, Bielińska, Karnica, Trocińska, Waszyńska, Dutkiewicz (libero) oraz Grabowska, Godlewska, Panufnik, Surlit

Nasz team dobrze zaczął. Wygrywał początkowo 9-4 i wydawało się, że będzie mieć kontrolę. Dobrze spisywała się Katarzyna Saj. Niestety później to rywalki przejmowały inicjatywę. Nike prowadziła 14:11, a jarosławianki były w odwrocie. Po ataku Aleksandry Ryglewicz przyjezdne wygrywały już 21-6. W drugim secie gra Sanu-Pajda trochę się poprawiła. W końcówce był remis po 19, ale ostatecznie górą znowu były zawodniczki z Węgrowa. Gospodynie wzięły się do roboty w trzeciej odsłonie tego starcia. Po atakach Weroniki Krzysztofiak prowadziły 10-3 i trzymały bezpieczny wynik. Lepsza gra trwał jednak krotko. W czwartym secie znowu dominowały przejezdne, które punktowały bezpośrednio z zagrywki. W końcówce tej partii jarosławianki popełniły proste błędy i węgrowianki zdobyły pierwszy komplet punktów.

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...