Niewidoczna wysepka

Date:

Jarosław: Wysepka w ciągu przejścia dla pieszych na ul. Gen. Sikorskiego jest niebezpieczna dla nieostrożnych kierowców – po zmroku jest praktycznie niewidoczna.

 

Kilku kierowców już się o tym przekonało najeżdżając niechcący na ostre krawężniki okalające przejście dla pieszych. Wysepka miała zapewnić bezpieczeństwo przechodniom i pojazdom umożliwiając przejazd nawet, gdy piesi stoją na środku drogi. Niestety, kolor kostki sprawia, że obiekt jest słabo widoczny. – Nie zdążyliśmy wymalować pasów, ponieważ asfalt musi swoje odczekać, zanim będzie malowany, a teraz przeszkadza w tym temperatura – mówi Paweł Dziekan, kierownik robót budowlanych.

 

Oprócz malowań można znaleźć więcej mankamentów wokół budowy, ale zapewniono nas, że do końca roku będą one naprawione, a wysepka zostanie odpowiednio oznaczona, aby była dobrze widoczna dla kierowców. – Po skończeniu przebudowy rond i ul. Grunwaldzkiej planujemy przedstawić mieszkańcom Jarosławia oficjalne sprawozdanie z przeprowadzonych prac – informuje Daniel Widz, przedstawiciel CD Locum.

 

Sebastian Niemkiewicz

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...