Nowa rzeczywistość Magdy Puzio

Date:

We wtorek, 21 czerwca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jarosławiu odbyło się spotkanie z autorką powieści „Nowa rzeczywistość”, Magdą Puzio.

 

Magda Puzio to pochodząca z Jarosławia autorka i dziennikarka, w przeszłości współpracująca m.in. z Gazetą Jarosławską. Można powiedzieć, że „Nowa rzeczywistość” stała się odpowiedzią autorki na pandemię. Jak opowiadała podczas spotkania, to jej sposób na poradzenie sobie z rzeczywistością, w której z dnia na dzień zaczęły obowiązywać zasady, będące jeszcze do niedawna zupełnie nierealne. Autorka przyznała, że świat powieści stał się światem, gdzie mogła dowolnie kreować rzeczywistość, gdzie miała na coś wpływ. Mówiła też o tym, jak jej otoczenie motywowało ją do pisania oraz jak wyglądała jej droga do miejsca, gdzie znajduje się obecnie.

„Nowa rzeczywistość” swoją premierę miała 25 maja. Od tego czasu M. Puzio spotyka się z czytelnikami, by zaprosić ich do świata Nowogłosu – miasteczka, gdzie rozgrywa się akcja powieści. Takie spotkania oprócz Jarosławia miały do tej pory miejsce też m.in. w Przeworsku i Kańczudze.

 

DP

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...