Nowy zastępca burmistrza

Date:

Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa ma nowego zastępcę. Został nim 35-letni Sebastian Padiasek, przez kibiców kojarzony przede wszystkim z grą w „Sokole” Sieniawa.

 

Sebastian Padiasek na stanowisko Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa został powołany 3 sierpnia. Przejmie obowiązki po Januszu Świcie, który po wielu latach pracy, 28 lipca, przeszedł na emeryturę.

Uroczyste powołanie odbyło się w obecności przewodniczącej Rady Miejskiej, kierowników referatów Urzędu Miasta i Gminy w Sieniawie oraz dyrektorów jednostek organizacyjnych Miasta i Gminy Sieniawa. Słowa gratulacji nowemu zastępcy złożył burmistrz Adam Woś oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Danuta Król. Gratulacje złożyli także wszyscy kierownicy i dyrektorzy.

Sebastian Padiasek ma 35 lat. Posiada wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy samorządowej. W sieniawskim magistracie pracował w Referacie Edukacji i Sportu, wcześniej był związany z Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół”. Nowy zastępca burmistrza to także wieloletni zawodnik „Sokoła” Sieniawa oraz działacz społeczny. Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

 

DP/UMiG Sieniawa

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...