Nożownik zaatakował 38-latka

Date:

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 64-latkowi zatrzymanemu w środę, 5 sierpnia przez jarosławskich policjantów. Mężczyzna w czasie kłótni w jednym z mieszkań na terenie Jarosławia zranił nożem znajomego 38-latka, a następnie uciekł z miejsca.

 

Chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez dzielnicowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy.

– W środę dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że podczas awantury mężczyzna został zraniony nożem. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń mundurowych, w jednym z mieszkań w Jarosławiu, pomiędzy dwoma mężczyznami doszło kłótni, w trakcie, której starszy z nich zaatakował 38-latka i zranił go nożem. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala – opisują śledczy.

Nożownik niedługo cieszył się wolnością. Po ustaleniu kim może być podejrzany do mieszkania, w którym szukał schronienia 64-latek weszli dzielnicowi.

– Zatrzymany, 64-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został przewieziony do komendy. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także uszkodzenia ciała 38-latka. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. Mieszkańcowi powiatu tarnowskiego grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności – relacjonuje asp. Marcin Szymański z KPP w Jarosławiu.

erka/KPP Jarosław


 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...