OSK „Wiraż” z certyfikatem wiarygodności

Date:

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Wiraż” z Jarosławia po raz kolejny został uhonorowany Certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”. Certyfikat obowiązuje przez rok, a jarosławski ośrodek otrzymuje go już od 16 lat. W tegorocznej edycji organizowanej od 20 lat gali wyróżniających się firm Podkarpacia nagrodzono 28 przedsiębiorców. W powiatach przeworskim i jarosławskim takie wyróżnienie otrzymały trzy firmy.

Nagrodę otrzymują wyróżniające się firmy z Podkarpacia, które mają największy wpływ na rozwój regionu. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Od 2002 r. przyznaje je Izba Przemysłowo-Handlowa

w Rzeszowie promując w ten sposób przedsiębiorców stosujących najlepsze wartości podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Wyróżnienia mają szczególną wartość, ponieważ są nadawane przez organizację samorządu gospodarczego skupiającą firmy. Na tegorocznej Gali Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego zorganizowanej pod koniec czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie certyfikaty oraz okolicznościowe statuetki oprócz Wacława Ochoty reprezentującego OSK „Wiraż” odebrali przedstawiciele spółki ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Sp. z Radymna oraz SANITEX Sp. z o.o. z Tryńczy.

Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” otrzymało w sumie 28 firm,

natomiast Wyróżnienie „Lider Województwa Podkarpackiego” otrzymało 16 przedsiębiorców z całego Podkarpacia.

 

erka/Fot. mat prasowe

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...