Piękna metamorfoza Pani Magdy – schudła 15 kg

Date:

Pani Magda, to kobieta o niekończących się pokładach pozytywnej energii i uśmiechu, która w pięknym stylu rozprawiła się z ciążącymi kilogramami. Droga nie była usłana różami, bo pojawiało się sporo wyjazdów oraz spotkań, czyli potencjalnie „zagrażających” diecie zdarzeń, ale pani Magda, dzięki wskazówkom dietetyka Projekt Zdrowie potrafiła zachować w tym wszystkim odpowiedni balans.

Co zmotywowało Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Głównym powodem, dla którego postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka, był brak samoakceptacji. Nie mogłam pogodzić się z tym, jak wyglądam. Dodatkowo, moja otyłość stała się przyczyną problemów zdrowotnych.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem oraz system cotygodniowych spotkań?

Praca z Panią dietetyk była świetna i bardzo pomocna w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Systematyczne spotkania były potrzebne, aby kontrolować efekty mojej pracy nad sobą. Widząc mniejsze wartości na wadze,   czułam, że moja motywacja do działania jest jeszcze większa.

Czy zaproponowana dieta spełniła Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak! Porcje były wystarczające. Nawet czasami miałam wrażenie, że posiłków jest za dużo, a efekty redukcji i tak były zauważalne. Cieszę się, że „bycie na diecie” nie wykluczyło mnie z „normalnego” życia i mogłam w pełni cieszyć się weekendowymi wyjazdami ze znajomymi, czy spotkaniami z rodziną.

Czy jest Pani zadowolona z uzyskanych efektów? Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Jestem bardzo zadowolona i bardzo się sobie podobam. Mniejszy rozmiar jest super! Jednak, jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i będę dalej nad sobą pracować.

 

Warto pamiętać o tym, że proces zmian wymaga czasu i cierpliwości, dlatego chcąc uzyskać zadowalające efekty, warto zacząć działać z wyprzedzeniem. Dlatego nie czekaj i już teraz zarezerwuj najbliższy wolny termin. Zadzwoń pod numer 662 997 776   lub wejdź na stronę https://HYPERLINK „https://jaroslaw.projektzdrowie.info/”jaroslawHYPERLINK „https://jaroslaw.projektzdrowie.info/”.projektzdrowie.info/, wypełnij i wyślij swoje zgłoszenie.

Mały krok każdego dnia, daje ogromne rezultaty!

 

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE

37-500 Jarosław, ul. 3 Maja 28A

Tel. 662 997 776

 

 

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...