Piknik rowerowy

Date:

Niezwykle ciekawie mogli spędzić ostatnią niedzielę fani dwóch kółek. 13 września w Parku Miejskim w Jarosławiu odbył się piknik rowerowy „Jarosław na dwóch kółkach”.

 

Pod takich hasłem wydarzenie zorganizowało Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, przy współudziale m.in. Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu,  Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Szkoły Podstawowej nr 7 im. Ks. S. Staszica oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o.

W programie imprezy znalazły się m.in. konkursy i pokazy rowerowe, prezentacja Nadleśnictwa Jarosław, pokaz mody rowerowej, warsztaty zielarskie, animacje dla rodzin. Można było też dowiedzieć się, jak uniknąć zagrożenia chorobami przenoszonymi przez kleszcze i inne pasożyty. Piknik odbędzie się w ramach projektu realizowanego przy wsparciu finansowym  Gminy Miejskiej Jarosław w ramach zadania publicznego „Popularyzacja turystyki rowerowej w społeczności lokalnej Jarosławia. Jarosław na dwóch kółkach i nie tylko”.

DP

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...