Plac zabaw został ogrodzony

Date:

Mieszkańcy os. Witosa interweniowali w sprawie ogrodzenia placu zabaw znajdującego się na ich osiedlu. Władze spółdzielni przychyliły się do ich prośby.

 

– Spółdzielnia mieszkaniowa robiąc parking, w ogóle nie pomyślała o bezpieczeństwie najmłodszych. Proszę zobaczyć w jakiej odległości od placu zabaw stoją zaparkowane samochody. Dzieli je zaledwie kilka centymetrów. Boimy się, że pewnego razu może dojść do nieszczęścia – mówiła jedna z mieszkanek tego osiedla.

W połowie maja skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowej w Jarosławiu. Okazało się, że prace związane z wykonaniem ogrodzenia już się rozpoczęły.

– Mieszkańcy osiedla o to wnioskowali, dlatego przychyliliśmy się do ich prośby. Ogrodzenie jest już zrobione – mówi Czesław Staśkiewicz, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Jarosławiu. Miejmy nadzieję, że będzie tam już bezpiecznie – mówi.

Mieszkańcy os. Witosa nadmieniają także, że wielokrotnie zwracali się do władz osiedla w sprawie doposażenia placu zabaw. Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej poinformował, że niebawem pojawią się tam nowe urządzenia. Będzie to najprawdopodobniej huśtawka. Zamówienie jest w trakcie realizacji.

 

EK

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...