Podziel się wspomnieniami

Date:

„Podziel się wspomnieniami” to tytuł akcji, którą prowadzi Gmina Przeworsk. Ma ona na celu zebranie starych zdjęć, które przedstawiają ludzi, krajobrazy, obiekty i miejsca związane z gminą.

Jak wyglądała Gmina Przeworsk kilkadziesiąt lat temu – uchwycona przez obiektywy naszych rodziców, dziadków i innych przodków? Organizatorzy proszą o przesyłanie skanów zdjęć na maila: promocja@przeworsk.net.pl. Osoby, które chciałyby przekazać zdjęcia, a nie mają skanera w domu, mogą zrobić to w każdej bibliotece na terenie Gminy. Do przesłanych zdjęć należy dodać opis z informacją, kto jest właścicielem zdjęcia, jakiej miejscowości dotyczy fotografia oraz kogo, lub co przedstawia. Należy pamiętać, że przesyłając zdjęcia, na których znajdują się osoby żyjące, nadawca wyraża zgodę na upublicznienie ich wizerunku.

Zdjęcia będą zamieszczane na facebooku oraz na stronie internetowej Gminy Przeworsk. Planowane jest także wydanie albumu. Wspólnie z organizatorami zachęcamy do podzielenia się swoimi wspomnieniami.

Opr. DP

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...