Polna droga w mieście

Date:

Każdego dnia mieszkańcy ul. Szmaragdowej narażają się na uszkodzenie swoich samochodów. Wszystko przez nawierzchnię drogi, a raczej jej brak.

 

Mieszkańcy mówią iż starania o poprawienie stanu drogi zaczęli już w 2014r. Twierdzą, że zgłaszali to do odpowiednich władz. Niestety bezskutecznie. W międzyczasie utwardzali drogę na własną rękę angażując swój czas i środki. Efekt był jednak krótkotrwały. Wystarczyło trochę deszczu i sytuacja na powrót się pogarszała. Jeden z mieszkańców tej ulicy pokazuje uszkodzenie powstałe na jego samochodzie. Mieszkanka kolejnego domu wspomina jak przyjechał do niej serwisant sprzętu AGD, który urwał miskę olejową w swoim pojeździe. Dlaczego tak długo zaniedbywano tę drogę i czy można oczekiwać poprawy w najbliższym czasie?

Ul. Szmaragdowa znalazła się w zasobach miasta całkiem niedawno, w 2017 roku. Remont tzw. bieżący tej ulicy został zaplanowany na 2020 rok i będzie wykonany. Prosimy o cierpliwość. – wyjaśnia Iga Kmiecik, rzecznik prasowy urzędu miasta Jarosławia.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...