Poszukujemy świadków kolizji

Date:

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę, 26 sierpnia między godz. 9 a 14 na parkingu przed jarosławską Kolegiatą pw. Bożego Ciała przy pl. Piotra Skargi. Najpewniej niezbyt obyty z opanowaniem samochodu kierowca podczas wyjeżdżania zahaczył o stojące obok auto. W efekcie dość mocno je porysował i wgniótł karoserię. Potem, jak gdyby nic się nie stało, odjechał.

 

Peugeot 206 w kolorze srebrny metalik był zaparkowany między studnią a kościołem. Miejsce to obejmowała swoim zasięgiem jedna z kamer monitoringu.

Prosimy o kontakt osoby, które widziały to zdarzenie. Ich wyjaśnienia pozwolą ustalić sprawcę parkingowej kolizji. Najlepiej skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr 16 623 07 25.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji, gdy dojdzie do podobnego zdarzenia lepiej nie liczyć, iż nikt nie widział, więc się upiecze. Warto skontaktować się z właścicielem uszkodzonego pojazdu i na miejscu załatwić sprawę. Wtedy wyjdzie taniej i będzie mniej kłopotów niż gdy czekamy na odwiedziny funkcjonariusza policji.

Red.

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...