Ruszył punkt szczepień

Date:

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, w poniedziałek 19 kwietnia b.r. uruchomiono w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 30 Punkt Szczepień Powszechnych przeciw Covid-19. Szczepienia będzie prowadzić Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

 

Szczepienia wykonywane będą od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18.

Rejestracja telefoniczna w soboty, niedziele i święta będzie odbywać się w godz. od 8 do 16. W dni robocze od 8:00 do 18:00. Numery telefonów do rejestracji:

722 040 270

785 007 361

722 020 770

Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia.

 

W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem. Do szczepień powinni zgłaszać się pacjenci zdrowi, bez przeciwwskazań do szczepienia. Szczepienia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień opublikowanymi na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie – informuje Konrad Sawiński ze starostwa powiatowego w Jarosławiu..

opr. erka/ Fot. Pixabay

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...