Sokołów w komplecie

Date:

TENIS STOŁOWY: Drużyna Sokołowa Jarosław, czyli dotychczasowy Kolping jest już skompletowana na nowy sezon. W składzie naszego zespołu będzie dziewięciu zawodników. Pierwszy mecz Sokołów rozegra 15 września, we własnej hali z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

 

Do naszej drużyny jako ostatni dołączył Koreańczyk Jeong Sang-eun, który ma w swoim dorobku tytuł wicemistrza Azji w tenisie stołowym. Koreańczyk będzie jednym z dziewięciu zawodników. Z poprzedniego sezonu w jarosławskim zespole zostali Ukrainiec Kou Lei i Chińczyk Han Qiyao. W okienku transferowym do Mistrzów Polski dołączyli Patryk Zatówka, Paweł Chmiel i Sathiyan Gnanasekaran (Indie).

Szerokie zestawienie Sokołowa S.A. uzupełniają młodzi i niezwykle utalentowani uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Dawid Jadam i Szymon Brud. W składzie znalazł się także Kamil Dziukiewicz – Zbudowaliśmy bardzo dobry skład, który stać na walkę o najwyższe cele w LOTTO Superlidze. Zdecydowaliśmy się także dołączyć do drużyny superligowej nasze nadzieje – Dawida i Szymona, którzy być może już w nowym sezonie zadebiutują w najwyższej klasie rozgrywkowej – mówi Kamil Dziukiewicz, menadżer Sokołowa S.A. Jarosław.

Czytaj w papierowym wydaniu Gazety

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...