Stracił panowanie nad pojazdem

Date:

Policjanci z komisariatu w Pruchniku wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na ul. Jarosławskiej w Pruchniku, w którym ucierpieli dwaj młodzi mężczyźni.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 czerwca, po godz. 20, na ul. Jarosławskiej w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący audi, 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze, uszkadzając znak drogowy, po czym uderzył w betonowe ogrodzenie posesji. W wyniku uderzenia doszło do wywrócenia się pojazdu, który zatrzymał się na barierze energochłonnej, powodując jej uszkodzenie.

23-latek kierujący audi oraz 26-letni pasażer, mieszkaniec gminy Roźwienica, zostali przetransportowani do szpitali. W chwili zdarzenia 23-latek był trzeźwy.

Policjanci z komisariatu w Pruchniku ustalają dokładne okoliczności tego wypadku i apelują o rozwagę oraz rozsądek na drodze. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni.

EK/KPP

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...