Stracili dom w pożarze. Potrzebna pomoc

Date:

Rodzina z Sośnicy została bez dachu nad głową tuż przed Wielkanocą. Pożar, który wybuchł w piątek, 26 marca, strawił cały ich dobytek. Przyjaciele zorganizowali zbiórkę, która pomoże odbudować dom. Każda pomoc się przyda.

 

Pożar wybuchł tuż przed godziną 8 rano. Po przyjeździe na miejsce pierwszych zastępów ogniem objęty był już cały budynek. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał. Na szczęście domownicy o własnych silach zdążyli opuścić palący się budynek.

– Dom zamieszkiwała trzyosobowa rodzina, która została bez niczego. Spaleniu uległy ubrania, sprzęty AGD i RTV. Od wielu lat ojciec i syn są czynnymi strażakami w naszej miejscowości. Zawsze pomagali. Zawsze byli na zawycie syreny. Teraz to oni potrzebują pomocy – mówią strażacy OSP Sośnica, zachęcając do pomocy poszkodowanej rodzinie.

Na portalu zrzutka.pl organizowana jest zbiórka (https://zrzutka.pl/4xgvwc). Każdy, kto chciałby pomóc poszkodowanej rodzinie, może przekazać środki finansowe na ten cel. Pogorzelcom można również pomóc, przekazując materiały budowlane oraz sprzęty AGD i RTV.

– Potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Każda złotówka jest na wagę złota. Pomóżmy rodzinie która jest w potrzebie. Dobro zawsze wraca – apelują organizatorzy zbiórki.

W akcji gaśniczej brali udział strażacy z JRG PSP Jarosław, OSP KSRG Radymno, OSP KSRG Duńkowice i OSP Sośnica.

 

EK, fot. OSP KSRG Radymno

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...