Urzędnik nagrywał koleżanki w toalecie

Date:

Trzydziestosześcioletni mężczyzna pracujący w Urzędzie Gminy Adamówka na stanowisku inspektora, w przerwach od wykonywania obowiązków służbowych, podglądał i nagrywał w toalecie swoje koleżanki z pracy. Czuł się na tyle bezkarnie, że filmiki oglądał później na służbowym laptopie, co zauważyli jego współpracownicy.

 

Podglądacz został przyłapany na swoim niecnym procederze w poniedziałek, 2 listopada. Jego współpracownicy poinformowali wójta, a ten natychmiast zawiadomił Policję. Okazało się, że mężczyzna od jakiegoś czasu zaczajał się w pobliżu służbowej toalety. Gdy wchodziły do niej kobiety, podglądacz wykorzystując przerwę w ścianie za pomocą urządzeń rejestrujących nagrywał swoje koleżanki podczas czynności intymnych w toalecie. Później nagrania oglądał przy biurku, na służbowym laptopie, co zauważyli jego współpracownicy.

Prowadzone jest postępowanie z art. 191a Kodeksu Karnego. Nie przesłuchano jeszcze potencjalnych pokrzywdzonych. Na początku listopada zabezpieczono nośniki, na których przechowywane były nagrane treści. Żadna z kobiet nie złożyła zawiadomienia o przestępstwie, a 36-letni mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka – poinformowała Marta Pętkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Dwa dni po wykryciu afery, inspektor-erotoman stracił pracę.

W związku z podjęciem informacji o nagannym postępowaniu jednego z pracowników Urzędu Gminy Adamówka, 2 listopada złożyłem wniosek o podjęcie interwencji policji KPP w Przeworsku. Ponadto, z dniem 4 listopada z wyżej wymienionym została rozwiązana umowa o pracę – poinformował wójt gminy Adamówka Edward Jarmuziewicz.

Lata starannie budowanej kariery w Wydziale Budownictwa i Inwestycji odeszły w zapomnienie. 36-letni mieszkaniec Majdanu Sieniawskiego jednym incydentem przekreślił swoją dotychczasową karierę i nieposzlakowaną opinię. Czy było warto?

 

DP


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...