Włamywacz na kradzionym rowerze

Date:

Policjanci rozpracowujący sprawę włamania do sklepu spożywczego i kradzieży alkoholu w podjarosławskiej miejscowości nie mieli kłopotu z namierzeniem sprawcy. Pomógł im zapis monitoringu pokazujący zajście. Złodziej został zatrzymany w dniu zgłoszenia przestępstwa i trafił do więzienia.

 

W toku wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz najbliższe kilka miesięcy spędzi w więzieniu. Tym razem usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 15 lat więzienia – informują jarosławscy policjanci.

Podczas zatrzymania 49-latek miał niebieski rower, ale nie potrafił udowodnić, że pojazd należy do niego. Okazało się, że też go najprawdopodobniej podprowadził. Jest to niebieski rower z napisem Author na ramie. Z ustaleń wynika, że został skradziony w Jarosławiu. Policjanci poszukują jego właściciela. Osoby, które rozpoznają swoją własność, lub które posiadają informacje do kogo należy jednoślad proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod numerem 47 8241 320.

erka/KPP Jarosław

 

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...