Wybrano przedstawicieli osiedli

Date:

Radymnianie wybrali przedstawicieli swoich osiedli. Jedni postawili na zmiany. Inni ponownie zaufali osobom, które dotychczas piastowali te stanowiska.

 

W czwartek, 28 kwietnia w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie swoich przedstawicieli wybrali mieszkańcy Osiedla Nr 2. Decyzją mieszkańców przez kolejną kadencję funkcję tę sprawować będzie Lesław Kotyla.

Dzień później, 29 kwietnia odbyły się wybory dla Osiedla nr 3, które przeprowadzone zostały w siedzibie Zarządu Ogrodów Działkowych „RELAX” w Radymnie przy ul. Budowlanych 45a. Tu doszło do jedynej zmiany na stanowisku Przewodniczącego zarządu osiedla – ustępującego Andrzej Kokota zastąpił Andrzej Samborski.

Tydzień wcześniej swoich przedstawicieli wybrali mieszkańcy osiedli nr 1 i 4. W obu przypadkach mieszkańcy postawili na doświadczenie i wybrali na przewodniczących osoby dotychczas piastujące te funkcje: Dariusza Glinianego (Osiedle nr 4) i Halinę Wołos (Osiedle nr 1).

Spotkania wyborcze były także okazją do przeprowadzenia sprawozdania z dotychczasowej działalności zarządów. We wszystkich uczestniczył burmistrz Mieczysław Piziurny, który opowiadał o zrealizowanych przedsięwzięciach, przedstawiał swoje plany rozwoju miasta, mówił o formach pomocy uchodźcom z Ukrainy i odpowiadał na pytania zebranych.

 

EK, fot. org.

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...