Wypożycz i zagraj

Date:

W ofercie przeworskiej biblioteki pojawiła się nowość: możliwość darmowego wypożyczenia gier planszowych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Planszówki są ciekawą alternatywą dla komputera i telewizji, a także okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wspierają kreatywność, uczą współzawodnictwa i logicznego myślenia. Od niedawna uzupełniają ofertę przeworskiej biblioteki. Do wyboru są gry strategiczne, edukacyjne, literackie, historyczne, przygodowe, rodzinne i imprezowe.

Zapraszamy miłośników gier planszowych i nie tylko. Jeśli grasz w planszówki, a nie jesteś jeszcze czytelnikiem naszej biblioteki, zapisz się i wypróbuj nową grę – zachęcają Bogumiła Jarosz i Katarzyna Buczek z przeworskiej biblioteki.

Gry udostępniane są w Dziale Dziecięcym na miejscu oraz do wypożyczania na podobnych zasadach jak książki – na dwa tygodnie, także z możliwością wcześniejszej rezerwacji przez internetowy katalog biblioteczny. Jednorazowo czytelnik może wypożyczyć dwie gry planszowe. Regulamin udostępniania gier planszowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przeworsku dostępny na stronie internetowej biblioteka-przeworsk.pl.

 

DP

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...