Zadnie wykonane. SPR JKS San wygrywa w stolicy

Date:

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – I LIGA: Szczypiornistki SPR JKS San Jarosław pojechały do Warszawy po zwycięstwo i wykonały zadanie. W pierwszej połowie czarno-niebieskie dały trochę nadziei miejscowym, ale w drugiej części taryfy ulgowej już nie miały.

 

Uniwersytet Warszawski – SPR JKS San Jarosław 27:32 (18:12)

 JKS San: Kulpa – Borowska 1, Wicińska 6, Bartoszek 4, Zięba 3, Stachowicz 3, Piorun, Świerk, Biedroń, Wojtaszek, Pazdro 2, Motowidło 1, Szymborska 8, Dębowska 4.

Kary: 8 i 6 minut.

Drużyna Uniwersytetu mocno się postawiła, a jarosławianki dość długo nie mogły się obudzić. W pierwszej połowie miejscowe zdobył aż osiemnaście bramek, a jarosławianki pierwszego gola rzuciły dopiero w piątej minucie, po karnym Amandy Szymborskiej. Druga część wyglądała już zupełnie inaczej. Nasza drużyna poprawiła grę w obronie i przyśpieszyła rozgrywanie akcji ofensywnych. W ostatnim kwadransie SPR JKS San rzucił osiem bramek z rzędu, a za chwilę dorzucił jeszcze trzy następne i było jasne, że wróci do domu z kompletem punktów.

 

POZOSTAŁE MECZE: Korona – Karczew 36:24 (18:15); Wesoła – UMCS 24:30 (9:15); Varsovia – AZS AWF 21:27 (4:14); Radom – SMS przeł.

 

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...