Zarażania ciąg dalszy

Date:

Wbrew zapewnieniom Premiera Mateusza Morawieckiego koronawirus się nie wycofuje. Przynajmniej w naszym regionie, gdzie tylko w ub. tygodniu odnotowano ponad 120 przypadków zachorowania.

 

30 czerwca: Nowe 2 przypadki: mężczyzna z powiatu przeworskiego, kobieta z powiatu jarosławskiego. Wyzdrowiało 10 osób: 2 osoby z powiatu strzyżowskiego; 2 osoby z miasta Rzeszowa oraz 6 osób z powiatu jarosławskiego; 1 lipca: 20 zakażonych: kobieta z powiatu przeworskiego, kobieta z powiatu strzyżowskiego, kobieta z powiatu przemyskiego, 2 kobiety 2 mężczyzn z m Przemyśla, 12 osób z powiatu jarosławskiego w tym 5 kobiet i 7 mężczyzn. Zmarła mieszkanka powiatu jarosławskiego szpitalu w Łańcucie Wyzdrowiało 4 osoby: 2 kobiety z miasta Rzeszowa oraz po jednej z powiatu jarosławskiego i stalowowolskiego; 2 lipca: Zmarła mieszkanka powiatu jarosławskiego w szpitalu w Łańcucie, 13 zakażonych: kobieta w z powiatu przeworskiego, kobieta z m. Przemyśla, mężczyzna z powiatu stalowowolskiego, mężczyzna z powiatu jasielskiego, 9 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety oraz 7 mężczyzn. Wyzdrowiało 11 osób: 10 z powiatu jarosławskiego i 1 z Miasta Rzeszowa; 3 lipca: Potwierdzono 12 przypadków: mężczyzna z powiatu przeworskiego, kobieta z m. Przemyśla, 3 osoby z powiatu przemyskiego: 2 mężczyzn i kobieta, 7 osób z powiatu jarosławskiego: 3 kobiety oraz 3 mężczyzn. Wyzdrowiało 10 osób: 4 osoby z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z m. Rzeszowa, 2 osoby z powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z powiatu lubaczowskiego i strzyżowskiego; 4 lipca: 40 nowych zarażonych: 19 osób z powiatu jarosławskiego: 11 kobiet i 8 mężczyzn, 10 osób z powiatu przemyskiego w tym 6 kobiet i 4 mężczyzn, 6 osób z miasta Przemyśla: 5 kobiet i mężczyzna, 3 osoby z powiatu przeworskiego: 2 kobiety i mężczyzna oraz po jednej osobie z powiatu sanockiego i tarnobrzeskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarł starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego. Wyzdrowiało 9 osób: 6 osób z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z m. Rzeszowa, oraz jedna osoba z powiatu przemyskiego; 5 lipca: Potwierdzono 27 przypadków: 10 osób z powiatu jarosławskiego: 3 kobiety i 7 mężczyzn, 10 osób z powiatu przeworskiego: 6 kobiet i 4 mężczyzn, 4 osoby z miasta Przemyśla w tym 2 kobiety i 2 mężczyzn, 2 osoby z powiatu przemyskiego: kobieta i mężczyzna, kobieta z powiatu mieleckiego. Zmarło 2 osoby w szpitalu w Łańcucie: starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego i starsza kobieta z Przemyśla. Kolejna osoba która wyzdrowiała do mieszkaniec powiatu stalowowolskiego; 6 lipca: Nowe 13 przypadków to: 7 osób z powiatu jarosławskiego: 2 kobiety i 5 mężczyzn, 3 osoby z powiatu przemyskiego: 2 kobiety i mężczyzna, 2 osoby z miasta Przemyśla: kobieta i nastolatek, kobieta z powiatu przeworskiego. Zmarła starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego w szpitalu w Łancucie. Wyzdrowiało 4 osoby: 3 osoby z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu strzyżowskiego.

 

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2132 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 210 osób.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 774 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 417 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...