Zginęło dwóch motocyklistów

Date:

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, w wyniku których śmierć ponieśli 22-latek z gminy Kańczuga oraz 26-letni mieszaniec gminy Laszki.

 

Do pierwszego z tragicznych wypadków doszło w sobotę, 4 września, przed godz. 18. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący motocyklem marki Yamaha najechał na tył przyczepy ciągniętej przez ciągnik rolniczy. 22-letni mieszkaniec gminy Kańczuga z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy, zmarł. Funkcjonariusze ustalili, że 70-latek, kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Drugie zdarzenie miało miejsce dzień później, 5 września, w Wietlinie III. Kierujący oplem 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go motocykla marki Honda i najechał na jego tył, doprowadzając do zepchnięcia go do przydrożnego rowu. 26-letni mieszkaniec gminy Laszki, pomimo przeprowadzonej przez policjantów reanimacji, zginął na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że 26-latek kierujący oplem miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadków.

 

DP

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...