Złote gody w gminie Rokietnica

Date:

25 par z gminy Rokietnica świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystość wręczenia medali odbyła się w poniedziałek, 22 listopada.

 

Wśród uhonorowanych par znaleźli się: Maria i Zdzisław Kmiotek, Anna i Eugeniusz Wota, Helena i Józef Salamon, Kazimiera i Józef Balawajder, Stanisława i Mieczysław Pająk, Władysława i Eugeniusz Dyl, Wanda i Władysław Karpiński, Zuzanna i Florian Masłyka, Maria i Edward Tomaszewski, Maria i Ignacy Jakubas, Zofia i Władysław Pszeniczka, Kazimiera i Zbigniew Pich, Władysława i Władysław Koniuszy, Anna i Stanisław Łaniusz, Anna i Kazimierz Kaczmarek, Danuta i Bronisław Buksa, Maria i Eugeniusz Stec, Stefania i Zdzisław Skupień, Bronisława i Franciszek Gładysz, Maria i Eugeniusz Skupień oraz Aniela i Adolf Węgłowski.

Wszystkie pary zostały odznaczone „ Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez Prezydenta RP. Aktu dekoracji dokonał Witold Szajny, wójt gminy Rokietnica. Jubilaci otrzymali również pamiątkowe dyplomy, upominki i kwiaty. Nie obyło się bez gratulacji oraz najlepszych życzeń na dalsze lata życia.

 

Opr. EK, fot. org.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...