Złote gody w pałacu

Date:

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale ,,Złote Gody” to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. W ubiegłym tygodniu uroczystości jubileuszowe z tej okazji odbywały się w zabytkowym pałacu w Zarzeczu.

 

– Jubileusz ,,Złotych Godów” to uroczystość którą obchodzi się po 50-ciu latach pożycia małżeńskiego. To szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na wszystkie spędzone chwile – mówił Tomasz Bury, wójt Zarzecza, który wręczał okolicznościowe medale jubilatom, życząc przy tym zdrowia, radości, miłości oraz wszelkiej pomyślności, na kolejne wspólnie spędzone lata.Podsumowaniem jubileuszu były występy artystyczne, wspólnie zaśpiewane sto lat oraz obiad w restauracji „Parkowa”.

Medale otrzymali:  Stanisława i Marian Cygan, Anna i Eugeniusz Dec, Bronisława i Antoni Depciuch, Jadwiga i Stanisław Kubusiak, Helena i Jacek Kusy, Zdzisława i Tadeusza Kuszek, Janina i Stanisław Łowicki, Helena i Ryszard Pacholasz, Anna i Stanisław Wlazełek oraz Janina i Eugeniusz Telega, którzy w 2021 roku obchodzili 60 rocznicę ślubu ,,Diamentowe Gody”.

Red.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...