Złoto dla Pruchnika

Date:

Rewelacyjnie spisały się w finale wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pruchniku. W stawce 19 szkół okazały się najlepszą drużyną Podkarpacia. Z bardzo dobrej strony pokazali się także chłopcy.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Makara, Zuzanna Głąb, Oliwia Malec, Kinga Blajer, Julia Malec, Martyna Malawska, Maja Malawska, Kinga Wargacka, Tina Skiba, Roksana Jarosz, Oliwia Nowosad, Julia Madejowska i Iza Stańko. Opiekun drużyny jest Waldemar Wańkowicz. Chłopcy w gronie 15 drużyn uplasowali się na 4 miejscu. Do podium zabrakło im tylko punktu. Chłopcy wystąpili w składzie: Jakub Szkoła, Łukasz Zięba, Szymon Flak, Albert Drapała, Dominik Kowalski, Rafał Chęć, Michał Haftek, Kamil Zięba, Adrian Bogonos, Daniel Bury, Michał Baran, Jakub Kędzior. Opiekun drużyny jest Marcin Szeliga.

***

Młodzi lekkoatleci z Pruchnika wystąpili finale wojewódzkim w trójboju lekkoatletycznym. Na stadionie Resovii w Rzeszowie dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruchniku zajęły 5 miejsce. Chłopcy zaś uplasowali się na miejscu 7.

 

Dziewczęta: Julia Potoczny, Lena Małaszowska, Sabina Zając, Lena Sosnowska, Maria Michalska i Julia Czernikarz. Opiekunem jest Waldemar Wańkowicz

Chłopcy: Radosław Wałach, Karol Raba, Konrad Skirski, Fabian Dąbrowski, Bartosz Jarosz i Wojciech Zając. Opiekunem jest Marcin Szeliga

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...