Znaleziono ciała dwóch mężczyzn

Date:

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci dwóch mężczyzn, których zwłoki zostały znalezione na terenie jednej z posesji w Sośnicy.

 

Dramatycznego odkrycia dokonano w piątek, 5 lutego. Ciała dwóch mieszkańców Sośnicy odnaleźli funkcjonariusze zaalarmowani przez znajomych jednego z mężczyzn, zaniepokojonych o jego los. Wezwani na miejsce funkcjonariusze po sprawdzeniu posesji ujawnili zwłoki 54-letniego mieszkańca Sośnicy oraz jego 82-letniego ojca.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

– Trwają czynności wyjaśniające. Została wykonana sekcja zwłok. Potrzebne będą dodatkowe badania – mówi Agnieszka Kaczorowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu. – Na chwilę obecną można jedynie stwierdzić, że do śmierci żadnego z mężczyzn nie przyczyniły się osoby trzecie. Na ich ciałach nie stwierdzono obrażeń – wyjaśnia A. Kaczorowska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną śmierci mogło być zaczadzenie. Mieszkający razem mężczyźni dogrzewali się starym piecem kaflowym, z którego często uchodził dym. Tę informację pozwoli jednak potwierdzić dopiero wynik prokuratorskiego postępowania.

EK

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...