Zwycięstwo w Węgrowie porażka w Białymstoku

Date:

SIATKÓWKA – I LIGA KOBIET: Nike Węgrów doprowadziło do remisu i wygrywało w tie-breaku, ale przegrało cały mecz, bo końcówka należała do Sanu-Pajda Jarosław. Ze stolicy Podlasia nasze dziewczyny wróciły natomiast z jednym oczkiem. Białostoczanki prowadziły w setach 2:1, ostatecznie wygrały jednak tylko 3:2.

 

W początkowym okresie meczu w Węgrowie obie drużyny grały punkt za punkt, obie też popełniły błędy własne, wynik oscylował wokół remisu. Pierwszy set padł ostatecznie łupem jarosławianek. W drugim lepsze były miejscowe, ale wciąż wszystko było na styku. Trzecia partia to znowu lepsza gra Sanu-Pajda. Niestety w czwartej odsłonie nasz team się pogubil i przegrał wyraźnie. Na szczęście tie-break rozegrał świetnie. Podobnie było w Białymstoku, tyle, że to gospodynie rozegrały lepiej decydująca fazę spotkania.

 

Nike Węgrów- SAN-Pajda Jarosław 2:3
(22:25, 26:24, 23:25, 25:15, 12:15)

Nike: Ryglewicz, Michałek, Karnicka, Bielińska,  Waszyńska, Trocińska,  Kucharska (libero) oraz Surlit, Godlewska, Grabowska, Dutkiewicz (libero)
SAN-Pajda: Krysztofiak, Zięba,  Saj, Szmajduch, Papszun, Dąbrowska, Machowska (libero) oraz Grzelak, Magierowska, Andrzejewska

 

BAS Białystok – SAN-Pajda Jarosław 3:2
(23:25, 25:19, 25:16, 22:25, 15:13)

 

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...