Medale od Prezydenta

Date:

W poniedziałek, 27 czerwca w Urzędzie Gminy Chłopice odbyło się uroczyste wręczenie medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość rozpoczęła się występami artystycznymi w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji wokalno-instrumentalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Chłopicach. Andrzej Homa, wójt gminy Chłopice wyraził szczególne słowa uznania dla przybyłych par, które przeżyły w związku małżeńskim 50 lat i więcej oraz złożył im najlepsze życzenia.

Medale za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie” odebrali: Augustyn i Irena Dziadowicz, Kazimiera i Andrzej Grzegorzak, Janina i Edward Januszkiewicz, Józefa i Kazimierz Kaciuba, Władysława i Władysław Kasjan, Teresa i Michał Kłysz, Helena i Stanisław Kot, Marcela i Marian Kureccy, Jadwiga i Józef Leśniowscy, Władysława i Józef Maj, Maria i Marian Maziarz, Stanisława i Bolesław Mikoś, Stanisława i Adam Pobuta, Elżbieta i Józef Stasiła, Wanda i Augustyn Strawa, Danuta i Augustyn Stryczek, Maria i Tadeusz Trelka, Krystyna i Bronisław Wróbel, Zofia i Jan Zagoccy, Krzysztofa i Karol Zielińscy oraz Józefa i Józef Zub. Nie wszyscy jubilaci ze względu na wiek i stan zdrowia mogli uczestniczyć w uroczystościach, dlatego medale odebrali później: Kazimiera i Jan Antonik, Halina i Mieczysław Baliccy, Teresa i Marian Bogacz, Maria i Mieczysław Czyż, Katarzyna i Stanisław Kurek, Stanisława i Mirosław Łęgowiak, Barbara i Zbigniew Rogała, Kazimiera i Zbigniew Sawa, Zofia i Stanisław Sebzda, Stanisława i Władysław Szwed oraz Krystyna i Klimenty Winiarscy.

EK, fot. org.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...