Odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety

Date:

Przez pięć dni z zaangażowaniem wielu osób, środków oraz przy wykorzystaniu psa tropiącego prowadzone były poszukiwania 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. W poniedziałek rano odnaleziono ciało kobiety.

 

Zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety wpłynęło do KPP w Jarosławiu w środę, 19 sierpnia, około godziny 19. Policjanci i strażacy rozpoczęli wówczas niezwłoczne poszukiwania. Z relacji świadków wynikało, że zaginiona ostatni raz widziana była w okolicy przejazdu kolejowego w Sośnicy. Kobieta miała iść wzdłuż torowiska w kierunku Nizin. W poniedziałek, około południa (tuż przed zamknięciem tego numeru) asp. szt. Anna Długosz, rzecznik prasowy KPP w Jarosławiu przekazała informację o odnalezieniu ciała zaginionej kobiety. Zwłoki 84-latki znajdowały się na polach uprawnych w okolicy miejscowości Niziny-Zadąbrowie. Na miejscu trwały już czynności z udziałem prokuratora.

W poszukiwaniach uczestniczyło wiele osób: policjanci, strażacy, funkcjonariusze straży granicznej, pracownicy Ochrony Kolei z Przemyśla oraz pracownicy STORAT z Rzeszowa z udziałem psów tropiących.

 

EK

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Cmentarz zamiast dworca?

Mimo planów i obietnic remontu dworzec autobusowy PKS w...

Tragiczny finał poszukiwań

Nie żyje 38-letni Łukasz, który zaginał w środę, 7...

Szanujmy to, co mamy – apeluje mieszkanka Widnej Góry

Mieszkanka Widnej Góry apeluje do młodzieży, by ta nie...

Czerwcowa „Ulica Zdrowia”

We wtorek 6 czerwca w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”...